Výběr routeru

Ahoj, sháním nový router do zděného baráku s železobetonovými zdmi. Router bude používat cca 12 přístrojů. Momentálně doma máme TP-link WR740N. Zatím se rozhoduji meti těmito routery Archer C6 a ASUS RT-AC57U. Rád bych vás teda poprosil o radu jaký by byl lepší volbou a nebo popřípadě poradit jiný.

Odpovědi na otázku

pokud jste teď někde měli horší signál tak nečekej že nějakej dražší Wifi router tu situaci změní nějak podstatně. Železobeton prostě wifi signál pohlcuje líp než ostatní typy zdí..Kde se stávajícím routerem není signál tak pak taky nebude moc dobrej na nějaký vyskakování.Čím víc antén v tomhle případě neznamená tolikrát lepší signál a normu výkonu musí dodržovat všechny wifi vysílače stejnou... Pomůže dát na vzdálenější místo domu nějaký wifi AP a propojit kabelem s routerem... (hlavně ne žádnej wifi extender a podobně)

Děkuju za info. :))

Kup co chces neslapnes vedle a tan tplink prepni do rezimu ap a pripoj kabelem nekde na hluche misto na dokryti signalu. Tak dostanes navic 3 kabelove pripojky v te dalsi mistnosti

Díky, zítra se na to vrhnu. :)

Všechno špatně. Jedno rádio ti určitě nepokryje barák s železobetonem s cca 12-15 zařízeníma, zvlášť v době, kdy se připojuje každá žárovka na wifi.Od toho jsou pro laiky a amatéry tyhle zařízení - Ubiquiti Unifi, AP do každé obývané místnosti