» Poradna » Mobily

Vyber reprobedny

Ahoj. Potrebuji vybrat nejake reproduktory do prace na dilnu. Nejde mi o kvalitu! Hlavne aby meli vlastni zesilovac a hrali co nejhlasiteji. Staci dve bedny. Potrebuji mit moznost pripojovat je k ruznym zdrojum zvuku: mobil, male radio, vez... Ani nemusi byt nove pokud mate tip ma nejake pouzite. Cim levnejsi tim lip. ale max do 1000kc. Dik

Odpovědi na otázku

http://www.vesteckakoule.cz/Pokud ty zdroje zvuku mají výstup na sluchátka, tak to nebude problém, stačí jakékoliv bedýnky co mají takovýhle připojovací konektor:http://www.gme.cz/konektor-jack-3-5mm-schur... Jaký prostor to má ozvučit?Pokud to není nějaká sklepní soukromá dílna - jste připravený na to, že by se k vám mohli pozvat na kafe soudruzi z OSA (nebo jak se ta Bohu milá instituce jmenuje)?

Vetsinou posloucham radio, takze osa muze klidne prijet. Potrebuji ozvucit halu o rozmerech cca 13x15m a je tu vysokej strop. Asi 10m.

To nebude k poslouchání,pokud tam máš holé stěny (nejlépe plechové) ,zvuk se bude odrážet sem tam,až s toho zblbneš - laicky řečeno.

Jaak jsem psal v dotazu. Na kvalite mi nezalezi! Muze nekdo prosim konecne hovorit k dotazu a neresit kraviny?

Pokud nekladete nároky na kvalitu tak skuste tady http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/f:12572:364334/hledejte co nejvyšší výkon a samozřejmě pak koukejte na typ konektorů který potřebujete.

osobně mohu doporučit tyto - tento typ mám doma ale na filmy a muziku, hrají opravdu nahlas mají svůj zesilovač, navíc satelity můžete umístit do rohů místností takže repro ani nemusí tak řvát aby se místnost naplnila zvukem. http://aukro.cz/logitech-x-530-5-1-i48138...

potřebuju maximálně 2+0.navíc tvé doporučené nemají dostatečný výkon

Dostatečný výkon ? 70W je málo ? Za 1000 kč nekoupíte nové repro s více jak 20WMimochodem 5.1 hrajou i stereo hudbu prodává se k nim přechodka na jeden jack 3,5mmJestli tohle nemá dostatečný výkon tak proč mě chodí navštěvovat sousedi o 2 patra že se jim klepe nábytek....

asi se tim nesnažíš přehlučit frézku v akci...

jak koukám, tak nové jsou pro mě moc drahé...

Poridit 2 aktivni bedny kolem 1.000,- kc a chtit tim ozvucit prostor cca. 1950 m3 je proti fyzikalnim zakonum = nelze.

Podobný problem řešil kolega s autoservisem.. dal jsem mu starou věž 2x 50W RMS, na ktere nefungoval ani CD přehravač ani kazeťák.. nic méně přes vstup či mikrofon je připojena na PC a ozvučí to dobře :)

tak kdo mi prodá takovou věž?

aukro.czbazos.czsbazar.czheureka.czhyperinzerce.czneboooooooo : google.com

paráda. nebo zive.cz/poradna

Můžeš psát k problému ???Ne ke svému kšeftu ???Ptal ses na ozvučení a ne - kdo Ti co prodá.Další chytrák...

Ta hala má 13x15m a je tu vysokej strop. Výška asi 10m? A co hladina hluku? Sice ti nejde o kvalitu, ale tak zas ať to trochu hraje. Zálěží ale i na té hladině hluku, na to ale pozor, jste na něj zvyklí, subjektivně se vám může zdát nízký, ale skutečnost může být jiná, vím o čem mluvím. Pokud je tam jen nějaké občas bouchnutí kladivem, řezání ruční pilkou a podobně, tak se do ceny kolem 1000 vlézt můžeš. Pokud tam řvou stroje, tak to bude horší, tisícovka je málo a chce to výkonné bedny.

A sorry že ti neodpovídám přímo na otázku a řeším kraviny, ale to jsou důležité kraviny.

to máš asi pravdu. hluk tam je. hlučí frézka a pár soustruhů

Smerové reproduktory skratka: kyktem - kýbl který mluví.http://www.audiodigital.cz/smerove-a-zavesne-reprodu...

Reproduktory do 1000kč... osobně si myslím že by mohli postačit tyto reprobedny 2.1 set:http://mp3namiru.cz/1-set/318-mp3-repro-sesta... -vestavěný FM tuner.-vstup USB flash disky-vsup na SD karty-3,5 jack audio konektor-přehledný displejA mají i dálkové ovládání. Když mají jen USB výstup stačí přikoupit adapter na 220V např. http://mp3namiru.cz/adaptery-nabijecky-redukc... můžete poslouchat kdykoliv.S pozdravem