» Poradna » Windows (a jiné OS)

Výběr prohlížeče (volba ve WIN)

Zdravím,mám nový notebook s W8 a strašně mě štve vyskakující okno s výběrem prohlížeče. Už se mi to ukazovalo na W7, ale po výběru prohlížeče byl klid. Jenže, vybral jsem si svůj prohlížeč, Chrome a to okno neustále furt dokola vyskakuje. Stále vyberte si prohlížeč. Prosím Vás jak se toho mám zbavit ? Díky za radyŠťastné a veselé !

Odpovědi na otázku

Nwm čím to bude, já nastavil boot na plochu, nahodil klasické start menu a z metro aplikací vymazal všechno co vymazat jde a už se mi to neukazovalo :) .

jdi do nastavení pc a nastav si prohlížeč jako hlavní vychozí ,jednoduché ,asi to nemáš nastavené , co mám win8 tak mi to nikdy nedělalo

To mě taky napadlo, první věc kterou jsem kontroloval a Chrome je opravdu nastaven jako výchozí.