Výběr profi kamery - Film look

Zdravím,poslední půl rok se snažím vybrat kameru na natáčení videí, které by se co nejblíže přibližovali kvalitě filmům (akční filmy). V hledáčku mi nyní zůstali tyto:1. místo: Panasonic GH4další: Sony a7Sii, Canon 7D, Canon 5D mark iii, Canon XC10Uvažoval jsem dokonce i o Red one, Canon C300 či dokonce Red Epic, ale tyhle kamery jsou už přes rozpočet.V různých videí na youtube jsem koukal na porovnání jednotlivých kamer a např. A7sii vs HG4 jsem okem nerozeznal moc velký rozdíl.Prosím, potřebuji poradit, zda nevíte, jestli si mám trošku připlatit a koupit opravdu něco lepšího jako je Canon C100, či mám pořídit Panasonic GH4. Strop cca 90 000KČ.Děkuji za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Jen tak na okraj: při jakém rozlišení a na jakém monitoru jsi to "porovnával"?

Youtube: 1080p Monitor: 27" Samsung S27D590C

Kamery typu: foťák a typu: C300 se ZNAČNĚ liší ovládáním, možná víc, než kvalitou výstupu.

Omlouvám se,ne úplně správný nadpis "Výběr profi kamery (foťáku)" Hledám prostě co nejkvalitnější výstup,nevím jestli foťák nebo kamera.

Kvalita výstupu je do značné míry dána čipem - asi nejlepší je FF Sony, pak taky datovým tokem, který lze zaznamenat. Takže Panák a další APS-C zaostávají, určitě při slabším světle.

Existuje taky nějaká kamera od Sony s bajonetem pro NEX/Alpha, tak se kdyžtak mrkni, co to stojí. Jde o to, že HW za objektivem byla kamera, ale objektivy byly stejné jako na Sony zrcadlovky.

Ondro, sakra, máš tam hrubky!!! Nic ve zlém, ale přečti si to po sobě, než to odbouchneš.