Výběr procesoru

Dobrý den,jaký byste vybrali jako nejlepší procesor do noťasu z tohoto výběru:Intel Core i7-6500UIntel Core i5-6200UIntel Core i5-5200Udíky

Odpovědi na otázku

Tak ten nejvýkonnější logicky (i7 ?)... ale všechny tři jsou "ultrabookové", takže stejně bída vedle bídy :)

jj, nic moc no:( Ale když dávám porovnání toho i5 Broadwell a Skylike, je možný, že Skylike je o trošku horší, to je blbost ne?

Jako ta i7 ? Více jader, menší takt (možná - nechce se mi to hledat) - moje otázka je, k čemu se to bude využívat? Na kancl je to jedno, na zbytek je to nevhodné :)

i7-6500U je už slušný. Samoz. nedá sa porovnávať s i7-6700, ale G4500 predbehne

oki, díky;) a šel byste cestou té I7 a SSHD disku a nebo I5 a rychlejšího SSD disku?

Ideálně mít SSD + HDD

a když takový výběr nemám, pro jakou z těch dvou variant byste byl spíše?

Jestli se bude ten notas prenaset, tak rozhodne SSD.

Jsou +- hodně podobné, ale nějaký rozdíl tam je:http://goo.gl/3MNArgKaždopádně i ten nejlepší je jen na úrovni C2Q z roku 2008:http://goo.gl/H29jUe