» Poradna » Počítačové sítě

Výběr poskytovatele: Fibernet vs. Chello

Je to taka diletantska otazka a este k tomu a priori, ale - ak by ste mali volit medzi fibernetom a chello, comu by ste dali prednost?

//Upraven titulek, redakce

Odpovědi na otázku

Tak co, Roburnet po akvizicii Slovanetom ti uz nevonia??? [Dufam, ze sa nemylim, ale podla IP predpokladam, ze si pod Roburom...]

Ja bych volil tu vyhodnejsi nabidku. Ale nevim jaky maj nabidky, takze konkretni odpoved ti nedam.

Ja pouzivam doma chello a nemozem nadavat. Na surfovanie, stahovanie, atd. to staci.
Pouzivam Chello patinum

obidva internety ti budu stacit. Rozdiel medzi 10 mbps a 30mbps nieje dolezity skor by som pozeral na upload. Celkovo fibernet je viac muziky za (otrochu)menej penazi. Na druhej strane sa mi nepaci ten ich podivny model televizie. Settop boxy nenahravaju lokalne ale na orangacke storage a ty platis za kazdu "nahratu" hodinu. Mne sa viac pozdava klasicky system ako s upc ze si nahravam co chcem kedy chcem kde chcem a bez spekulovania aj blbosti. UPC je spolahlive a ja som s nim spokojny uz od cias 512kbps