» Poradna » Notebooky

Výber počítača

Chcel by som sa spýtať je lepší stolný počítač alebo notebook.

Odpovědi na otázku

To je otázka žáka první třídy základní školy. Je lepší auto upravené na závody nebo běžné? No když budete chtít jezdit závody a vyhrávat, tak asi to závodní. Pokud potřebujete o víkendu přestěhovat nábytek, tak závoďák asi nebude zrovna volba číslo jedna.

Ptáš se tak, jako by ses zeptal jestli je lepší motorka nebo auto a na to se nedá odpovědět. Rozepiš se na co počítač budeš používat? Nebo jsi troll a potom radši mlč.

Chcel som ho používať ako herný iba sa neviem rozhodnúť medzi Acer Aspire gx 781alebo Acer Nitro 5q2qec

Z tohoto výběru bych si nevybral ani jeden. Obecně ale pokud chceš hrát á na jiné použití není potřeba počítač přenášet, tak určitě stolní počítač. Za mě z hotových sestav z podobnou cenou tohle https://www.alza.cz/alzapc/alza-aorus-gtx1060... . ale radši si nechat počítač sestavit na míru. rozepiš se, co chceš přesně hrát a jaký máš rozpočet a někdo zde určitě poradí výběr komponent

Lepší je černovláska.

Co

Ho*no, říká se prosím.

Chcel som vedieť ktorý je lepší či Acer Aspire gx 781 alebo Acer Nitro 5 q2qec

Dal si blbú otázku, tak Ti dal blbú odpoveď

Je lepší Formule 1 nebo náklaďák Komatsu? Oboje je auto a oboje možná stojí zhruba stejně.To záleží na tom, zda chceš závodit na okruhu nebo vozit těžké náklady.

To je stejně debilní otázka, jako jestli je lepší osobní nebo nákladní auto. Snad asi podle toho, co potřebuješ, ne? Kdybys to pořád nechápal, tak pokud potřebuješ počítač přenášet, tak je samozřejmě lepší notebook a naopak pokud ho přenášet nepotřebuješ, tak je samozřejmě lepší stolní PC.