Výběr pc sestavy

Dobrý den snažím se najít dorou herní pc estavu ale nevím jaké komponenty vybrat a mám rozpočet do 17 500,- poradili byjste mi prosím nějakou herní setavu ?

Odpovědi na otázku

Za to herni sestavu, natoz dobrou herni sestavu neporidite.Jakztakz za to poridite PC, na kterem skromny uzivatel muze hrat nektere hry (v rozumnem rozliseni a s rozumnou mirou detailu).Co presne chcete hrat? Do toho omezeneho rozpoctu se ma vejit co vsechno? Jen PC nebo i monitor, klavesnice, mys, operacni system atd.?

do rozpočtuse ma vejit jen pc a hry tak cs:go,gta VFar cry 4-5 CoD:MW.

Hmm, takze limitem jsou tu GTA5 a FC5. CSko a nastavovana CoD kase maji naroky vyrazne nizsi.Monitor mate doufam maximalne s FHD rozlisenim..

ano a ano monitor je max FHD

a mohl bych ze zeptat zda li je tato sestava aspon trochu pouzitelná?navrhlji muj kamarádhttps://www.czc.cz/bad0iddv4gj7t940hrdm9bsc0...

Prilis drahy procesor. Realne mate na R5 1600AF.Tenhle chladic je misto boxoveho nesmysl, vyhozene penize.Deska je celkem OK, pouzitelnych variant je vic.Na skrin za 2.5k nemate rozpocet. Bude v tom nejaka za 1k+. A samozrejme bez blbinek, aby za ten peniz nebyl naprosty kram.GTX1050Ti nejspis nebude to nejlepsi za snesitelny peniz a v rozpoctu nejsou penize na drahe verze bez realneho vykonoveho prinosu.RAM bude 8GB. Jako jeden modul. Prozatim.Plotnovy disk klidne tenhle, ale samozrejme 2TB verze. 1TB je zoufale nevyhodny. A mel by v tom byt SSD.Misto zdroje je v tom naprosty odpad. Chcete vyhoret?!

Chybí tam SSD a sám používám tento procesor a je na něm box a v pohodě stačí

Tak trochu jem to upravil a chci se zeptat zda to ted tak stačíhttps://www.czc.cz/bad0iddv4gj7t940hrdm9bsc0...

Navic jen 120GB, mam 180GB SSD a pro herni PC je to proste malo, 250GB je nevyhodne za 1400,- za +700,- priplatek mas 500GB

já chtěl totiž ssd na windows a na hry hard disk

Zapomen, mam 180GB SSD, ted jsem musel instalovat 100GB hru(jedinou na disku) na HDD protoze tolik mista na SSD nesezenu..spouseni je 3-4x delsi, loading taky, obcas se nestihaji nacitat ani textury

To je klasická nesmyslná představa. K čemu ti pomůže SSD na Windows? To je sice fajn, že Windows nastartují za půl minuty místo za dvě, ale všechny hry se budou platit z harddisku. Je to blbost.

No mne to staci uplne.. Tudy ne! ;o)Neco zhruba takoveho uz by davalo smysl: https://www.czc.cz/278460,271743,243979,2846... .Je to par stovek nad ten limit, ale da se to v pohode doladit. Nejsou v tom zadne problematicke komponenty, spis naopak.PS: Na sestavy jsou tu jinaci machri, jiste to bud doladi nebo navrhnou cele lepe. Ten rozumbrada nize mezi ne nepatri. :o)

Na EVO nema rozpocet a 250 je malo, za +400,- ma A2000 500GB

To uz tech par stovek rozumneji usetri jinde. Treba 80Plus Gold v tom byt nemusi. A tak dal..

Zdroj se kupuje na 10 let dopredu a ma prezit 2+ upgradu dalsiho HW. Pokud si mam vybrat kde setrit, tak nekde kde to nebude znat(s A2000 bude mit "stejne" vysledky jak s EVO 970) a ne na kvalite zdroje kde by to casem poznal

Vypada jako bys nemel zadnou nahradu za ten EVO, proste to napcat do kazdy sestavy a je fuk jestli je rozpocet 17k nebo 50?

Vcerejsi diskuse pobavila, ale uz stacilo!

Tam jsem jeste reagoval vcera, vzal jsem zpet to o ty teplote a zivotnosti. 250GB je prose malo, jestli ma prachy na EVO 970 500GB+ten zbytek sestavy cos mu vybral, tak je to dobra volba

Je to o kompromisech. Par stovek A2000 vs 970EVO je realne to nejmene dulezite.Ani na 500GB SSD se mu se systemem realne nevejde vsechno, co by si tam zaslouzilo byt. Proto je obvykly postup vzit 2TB+ plotnu a k tomu ~250GB SSD, kam se v pohode vejde system a ty aplikace (vcetne vybranych her), pro ktere to ma zasadni vyznam.(Kdyz nejde o prachy, resi se to jinak. Co treba 500GB 970EVO+, 4TB 860QVO a 3x 3TB Barracuda? ;o) )

Za 250GB das 1400,-, za 500GB priplatek jen +700,-, tak co je vyhodnejsi? To same u ploten, taky to chce aspon 2TB. Na 500GB se mu vejde jak system, programy a urcte par her. To u 250GB nemusi platit po odecteni systemu a zakladnich programu, hry uz bezne maji 100GB+, ale at pouzije mozek, spocita si vyhodnost sam a neposloucha tu me - rozumbradu ani nekoho kdo zna jen EVO

Taky je samozrejme vhodne nemit SSD narvany az po okraj, ale mit tam trochu mista

"Bezne maji 100GB+", fakt? Kdyz mrknu do knihovny (v primarnim klientovi pres 400 titulu bez DLC), tak jich tam pres 50GB fakt moc neni. Prsty obou rukou staci.A malokdo simultanne hraje vic nez dve tri hry..

GTA5 co hraje 75GB, 40GB system, par programu a uz tam nenacpe ani trebaRDR2 150GB

Tazatel hraje nejmin 5 her:Call of Duty: Modern Warfare on PC = 200GBhttp://www.pushsquare.com/news/2020/04/call_of_duty... GTA 5 = 75-110GBFar Cry 4-5 = 30+40GBS tvym doporucovanym 250GB to bude lahudka, ale hlavne ze o bude rychly EVO ze..

V GTA5 (jehoz standardni instalace ma mimochodem ~90GB) mu bude SSD uplne k nicemu. Tam nemaji dlouhe loadingy zadnou souvislost s limity diskovych zarizeni, tam to proste doprasil vyrobce hry.CoD nema na SSD co pohledavat. Neni pro to zadny duvod.CSGOcko totez..A tak dal a tak podobne.

Pak kdo je tu rozumbrada 2x delsi loading GTA5:https://www.youtube.com/watchTak k cemu mu to maly SSD bude, jen na system kde usetri denne 5s na bootu? Ve hre je uz pak jedno na cem system bezi..Dalsi debata zbytecna pokud nekdo nevi proc instalovat hry na SSD, hlavne ze si ale najdes duvod proc kupovat EVO misto jineho 2x vetsiho se stejnou rychlosti loadingu

A to jsou tu jeste hry ktery tezi ze SSD 10x vic:https://www.youtube.com/watchSkoda ze na to nebude mit misto s 250GB diskem

Vyzkousejte si treba to GTA sam, neskakejte na kazdou navnadu na YT. A zkousejte singl i online. Jen aby ta debata nebyla zbytecna.. ;o)(Ale aby to melo smysl, chtelo by to zkouset bez modu a jinych blbin.)

Jasne, protoze on ma nekdo na yt zapotrebi falsovat vysledek loading casu u GTA5 mezi SSD a HDD Pokud mas stejnej nahravaci cas na svym SSD a HDD, tak mas neco spatne. Kazda hra na ssd bude mit rychlejsi load time, u odflakly optimalizace jako ma GTA5 to bude treba jen 2x, u Dooma treba 10x..

Není. Hlavně ten Kingston A400 opravdu nechceš