Výběr PC sestavy 20 000,-

Dobrý den, chtěl bych od někoho znalejšího poradit. Chtěl bych si pořídit PC sestavu za 20tis s co nejlepším výkonem. Nebudu Vám tady tvrdit, že to mam na práci do školy . Case nemusí být vůbec hezký, jediný co bych chtěl, tak je SSD disk at to nabíhá rychle a grafiku od NVIDIe. Děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Ahoj 14 500,- Kčhttps://www.czc.cz/168555,195961,223206,2236... bez grafiky, chladiče procesoru, skříně,HDD a OS,,chtělo by to o 2-4 tisíce navýšit, OS by se tam stejně nevešel,ale měl by si třeba GTX 1060 + HDD, nějakou obyč skříň a i chladič na procesor ,,jestli chceš něco levnějšího pak se nemá smysl bavit o herním PC

Jen s dovětkem, že tohle koupí až po novém roce. Nechci se hádat, ale klidně bych tam dal i3-8100, která je na skladě a časem upgradoval. Kombinace i3-8100 + GTX 1060 6GB by měla nějaký čas vydržet a za tři roky přejít na i5-8400 + novou GTX na úrovni 1080 bude i finančně výhodnější. PrasatkoPee

Omlouvám se za nepřesnosti : chtěl bych celou PC sestavu (bez OS)

https://www.czc.cz/2v51g8v2p8jaj9q5p9pbb51s6... Jen si vyměň disk.PrasatkoPee