» Poradna » Notebooky

Výběr ntb

Ahoj. Můžete mi poradit s výběrem notebooku?Co by měl zvládat? Editaci fotografií a občasnou editaci videí. S přehledem mě nechat hrát aspoň LoL a podobné na odreagování.K tomu se vážeSSD diskFull HD; nejlépe matPlusem bude příznivá cenovka s přihlédnutím k tomu, co chci.. :DTeď to vůbec nesleduji, tak moc netuším, po čem sáhnout. U jaké značky začít.Každopádně díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Chybí základní parametr a to cenový limit alespoň orientačně. Je potřeba se od něčeho odpíchnout. Tak jak jsi to zadal ty, je toho na výběr trošku moc a do toho se nikomu nebude chtít

do 25k

za 25k kupis celkom v pohode pocitac, ale velmi zly "herny" notebook...

Ony ty hry, které hraji nejsou úplně na výbavu náročné. Nicméně chápu. A třeba se ze mě zase stane velký hráč, tak ať nezapláču. Strop je pro mě 30. Více se mi za to dávat nechce. :)

Ono ale není potřeba pořizovat vyloženě herní notebook když si chce zahrát tenhle typ her. Zrovna LoL si v pohodě zahraje na nějakém kancelářském stroji který není ke hrám určený.

jsem čekal tak o 10 tisíc vyšší rozpočet, když od toho čekáš tolik...

cena/výkon se mi u toho lenovo zamlouvá, aspoň podle parametrů - i na úpravu foto už by se to dalo

Väčší má iba 1 pam. slot, 1 video výstup, CPU bez IGP a o 1 USB port menej? To už výrobcovia 17,3" ozaj totálne kašlú?

Super - AMD Ryzen 5 nebo Intel Core i5? :D

Do laptopu realne v dnesni dobe radeji Ryzen. Otazkou to zustava v desktopu.

desktop si chci překopat na pořádný herní stroj..dlouhá cesta..nemůžu se k tomu dokopat - teď je to tzv. počítač na internet :D tam je ještě amd phenom 9500 quad core 2,20 ghz