» Poradna » Ostatní

Výběr nové TV

Ahoj všichni, poohlížím se po nové TV. Do oka mi padly TV značky Philips, konkrétně 50PUS7304 nebo 55PUS7304. Cenový strop mám nastaven právě na +/- 15k s DPH. Jen si nejsem jistý velikostí - pozorovací vzdálenost je cca 4m s tím, že nynější TV má 43". Na TV budu primárně přehrávat z KODI/Netflixu. Máte někdo zkušenost s konkrétními modely, nebo doporučení co koupit jiného?

Odpovědi na otázku

S těmito televizemi přímou zkušenost nemám,ale pozor;U obou televizí je rozdílný typ panelu,50PUS7304 má VA panel,55PUS7304 má IPS panelTak to vezmi při výběru v úvahu.Na ty 4 m bych co se týká velikosti volil 55" úhlopříčku.

Televizi jsem měl v prosinci 2 kusy, oba jsem vracel v 14 denní lhůtě, špatný podsvit (clouding) který by nejspíš neprošel při reklamaci, ale koukat se na to dalo jen špatně. Koupil jsem LG a jsem spokojen. není to VA panel, ale alespoň je konzistetní obraz.

Nevím jak se Philips vycajchnoval se současnými modely. Když jsem vybíral televizi já, Philips jsem zavrhnul, protože měl pomalé reakce na ovladač. Podle mě prostě když na ěco kliknu, mnusí to zareagovat ihned. Něco se sice může déle načítat, ale nesmí se stát, že se chvilinku neděje nic. To je nepříjemné a u infra ovladače to navíc budí pocit, že jsem špatně mířil. A přesně to Philips dělal. Nakonec jsem koupil Panasonic.