» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku

Potřebuju pomoc s výběrem herního notebooku na intr. Protože nemohu najít notebook aby nebyl až tak drahý nebo zase levní ale vůbec nevýkoní.

Odpovědi na otázku

Tak cajk by byla hned cena, podle který se dá vybírat. Dále zhruba hry a kvalita samotnýho notebooku. Pak výběr amd nebo intel a grafiky alespon.

Tak cena zhruba do těch 25000, procesor bych chtěl od AMD, grafickou kartu u notebooku si nejsem vůbec jistý kterou tam mám vybrat a kvalitu videa bych chtěl minimálně full HD

ved si to nahadz do filtra na svojom oblubenom eshope a co sa ti najviac pozdava kkup. Za 1000€ kupis velmi slusny kancelarsky notebook alebo velmi nahowno "herny", takze je uplne jedno, ktory vyberies.

Kupte si místo NB za 25 000 za pár desetikorun učebnici češtiny. To vašemu duševnímu rozvoji prospěje měrou značně vyšší.

Je inflace, za 25k se dneska ani nevysereš na hlavním, natož za to koupit "levní a výkoní" notebook