» Poradna » Notebooky

Výber notebooku

Dobrý večer, potrebujem poradiť s výberom notebooku na strednú školu, budú sa používať grafické programy ako sketchup, corel, photoshop a podobne, ďalej práca v Microsoft Office, cena tak do tých 700-750 eur - čiže nejakých 20 tisíc kč. Ďakujem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Potreboval by som to do tých 700-750 Max.. najlepšie značky HP a Dell

+ tam rovno kup jednu 8GB ramu

Pozerám že oni mi to asi upgradovať nevedia rovno v alze

to sa spytaj v alze, imho to nebude problem

https://www.youtube.com/watchza 5 minut to je vymenene. Dnes sme objednavali asus chlapikovi, pride book aj s ramou, musime to poslat do ciech do asus servisu, tam to vymenia, inak pada zaruka. Ppci to ma asus vyriesene.

Áno viem že je to ľahké vymeniť, ja som si sám na svojom probooku 430 G3 menil základnú dosku, no tento notebook je pre slečnu, najlepšie by bolo ak by jej to tam dali v servise lebo asi nebude nadšená keď sa jej v Tom budem vŕtať, viete ako je to s babami :D

Já nevím jak na Slovensku, ale v ČR si můžeš vybrat z celých 10-15 různých modelů a v žádném případě nejsou levné (cca. 15 tis.) skladem.Víc kusů tady prostě není, protože vše se prodalo v rámci dodávek do škol.

notebook o ktorom sa bavime skladom je a na Sk je to rovnako ako v Cz, kedze to sem posiela ceska alza.S notebookmi je teraz problem, rovnako ako znova s webkamerami. Objednaval by som okamzite, lebo zajtra, pozajtra.. uz nemusi byt.