» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku

Zdravím,moje sestra jde na uměleckou vysokou školu a potřebuje nový notebook.Bude pracovat hlavně na grafickém tabletu a v grafických programech,bude na něm dělat prezentace, no prostě na něm bude dělat všechno co se na vysoké škole dělá. Samozřejmě taky by měl mít velkou výdrž baterky a měl by být lehký, protože ho bude nosit všude s sebou. Asi je taky důležté, aby měl notebook přesné barvy a dobrou obrazovku. Jelikož se v noteboocích moc nevyznám, chtěl bych se zeptat jaký by jste doporučili. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ještě dodávám, že cena by neměla být úplně astronomická.Ale zároveň aby se za 2 roky ne***ral

HP dělá myslím Zbook15 v provedení s nějakým displejem s velkým pokrytím gamutu, ale lehké to není, tiché to nebude a levné taky ne.Takže to shrnu - sestra má požadavky odpovídající profi/poloprofi grafické stanici, ale chce to zalevno, s baterkou na dlouho, nejlépe v balení ultrabooku.I když pominu fakt, že do školy asi grafický tablet tahat nebude, takže pokud není na intru, tak to nemusí být notebook a že na 15ce displeji se nějaká vážnější práce s grafikou dělá blbě, tak pořád jsou to nereálné požadavky.