» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku

Dobrý den,chtěla bych se poptat na "odbornější" názor na tento notebook:https://www.czc.cz/hp-15-15-db0027nc-stribrn... Limit mám 16 tisíc, ale technicky se v tom moc nevyznám. Počítač bude na všední používání a nenáročné malé hry. Budu ráda za jakékoli názory.Dík :)

Odpovědi na otázku

Co jsou nenáročné malá hry?V zásadě tam není nic zvláštního, tomu odpovídá cena a na internet, přehrání videa atp. to bude bohatě stačit, na to by stačil i stroj s výrazně nižší cenovkou.

Na všední používání a nějaké opravdu nenáročné hry to stačí, ovšem varianta Ryzen 2500U s integrovanou Vega 8 bude výkonově trochu dál, ona ta dedikovaná 530 je výkonově nepatrně slabší. Ale to se zase nedělá 128GB SSD + 1TB HDD, je buď 256GB SSD, nebo 1TB HDD. Ale jinak na uvedený účel to je dobrá volba.