» Poradna » Notebooky

Výběr Notebooku

Dobrý den.Rodičům odešel PC a rozhodli se že by chtěli Notebook, byli z toho nadšeni :)Mno vybírám až přebírám, ale strop je 11 tis.Bude tohle stačit?https://www.czc.cz/hp-250-g6-cerna_4/217113/... Kancelářské práce jako: office word, excel, visio, powerpoint, internet a táta si někdy dá world of tanks :)Oficiální win 10 klíč mám, půjde to nainstalovat hned z flashky při prvním spuštění nebo budu muset z DVD?Pořizuji 15´6 1366 x 768 bo si myslím že na FHD by to bylo zasekanější v některých programech nebo ve WoT.A poslední otázka: 2,5 SSD nebo M.2 SSD?Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Za těch 11 000 Kč to vypadá celkem použitelně i když i3 osmé generace by byl lepší.

Dle mého chyba a krok zpět.1) Na tomhle si tančíky nezahraje2) NB nemají na nějaké hry ani chlazení (vyjma drahých herních modelů)3) Rozlišení 1366x768 je úplně na nic. Na prohlížení internetu je to dost mizerné a pro připojení k televizi to je taky problémové, když jsou dneska všechny fullHD.4) 4GB ram dnes také nikoho neoslní, to během chvilky zaplácnete i prohlížečem (bude to muset swapovat na disk). Pokud chcete hrát hry, tak kupte nové PC. Za 11tis už postavíte nějakou bednu, kde to bude trochu rozumně běhat (myslím ty tanky) a bude to mít slušné chlazení.