» Poradna » Notebooky

Vyber notebooku

čaute, potrebuju radu vybírám noťas, což je úplně šílené vyznat ve všem, jako pro ženskou. Čili potřebuji poradit notebook potřebuju hlavně na školní věci a takovou tu klasiku film, hudba, internet, ae občas sklouznu k hraní the sims 3 s datadiskama. Co vybrat zas ne přehnaně dráhy me se osobně líbí hodně Hp ( např. https://m.alza.cz/hp-15-ay) , ae ráda si nechám poradit jiny typ. Díky

Odpovědi na otázku

Doporučil bych Lenovo, mám s nimi dobré zkušenosti a Sims mi utáhlo, jen ne na plné detaily. Třebas toto https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-flex-2-15-...

dikyyy😃

ten lesklý displej bude na tahání do školy naprosto šílený - doporučuju matný. V lesklém se ti pořád něco zrcadlí před obraz, různé odlesky, svítidla apod. - nedá se na tom pak pořádně pracovat.

v pohode ja ho nastesti do skoly netaham😃😂

a proč to má teda být notes?

zvyk, malo mista, a film u postele😂

špatný zvyk, u krčení se nad malým displejem a mizernou klávesnicí si zničíš páteř...

Ahoj na hry zapomeň a kupuj něco co má Full HD a hlavně SSD disk,, třebahttps://www.czc.cz/acer-aspire-f15-f5-573-33... https://www.czc.cz/acer-extensa-15-ex2540-35... prostě něco v tomhle stylu,, bez SSD nekupuj nic

Lesklý displej do školy vůbec nevadí, macbookářů je tam hodně a evidentně jim to nevadí, mě taky ne. Jinak určitě ne bez SSD. Tvou navrhovaný notebook má terabajtový plotnový a malé otáčky, to bude strašně pomalé a udýchané za půl roku. Jedině SSD. Procesor by šel, určitě, displej taky dobrý. Tak jen to SSD. Možná bych koupil něco bez mechaniky ať je to lehčí a tenčí.

Třeba tohle si myslim je skvělý:https://www.alza.cz/dell-vostro-3565

128GB ssd a AMD je skvělý ?

Terabajtová plotna a integrovaná grafika je lepší?

pro běžné neherní použití je grafika Intel rozhodně lepší. Dedikované grafiky jsou u levných notesů slabé místo a potenciální zdroj potíží.

Když ona tam chce hrát ty Sims no, to není uplně neherní použití, to je částečně herní používání

Intelácké grafiky už taky leccos utáhnou - já na Intelu doma stříhám video a dělám v 3D modeleru - sice hobby, ale stejně...Dedikované topí a u levných notesů bývá šizené chlazení.

128gb ssd lepší než terabajtová plotna. Procesor není intel takže nanic, grafika by mohla bejt lepší než integrovaná. nebo máš jiný názor?

Se nauč číst kdo tady doporučuje plotnu ?já doporučil 2 NB kde je Intel i3 + SSD 250GB + Full HD monitor

Nauč se číst kdo říká že doporučuješ plotnu. Náhodou tvůj výběr zní rozumně

I když....ten full HD asi nebude IPSko, to bude naky hnusny TN předpokládám. To nevim jestli je to tak dobrej tip

To ani nemluvim o tom jak jsou windows neschopný vypadat normálně na menších displejích s vysokým rozlišení. Už to spravili?

IPS v téhle cenové relaci?

ale o zahradním grilu nic psáno nebylo

Jablíčkářům na jejich kultovní značce nevadí spousta věcí, která by normálním uživatelům vadila - jsou celí vzrušení z toho, že mají Mac a můžou machrovat.Lesklý displej jsem u notesu měl a bylo to učiněné peklo zajistit, aby se v tom nic neblyštělo jak v zrcadle.Tebou navržený má procesor AMD a grafiku AMD, což je u notesu skoro ta nejhorší možnost vůbec!!!

No fuj toho procesoru sem si nevšim, tak to né.Já mám lesklé i matné displeje a lesklé mám prostě radši. Příjde mi že na nich všechno vypadá líp.

Mám lesklý taky, je na doma a tam pohoda.Mě spíš vadí ergonomie ze předu hrany. Být nějaký zaoblený ze předu bral bych zas i lesklý.

prosiiim kluci kdyz tak poslete odkaz co se vam libi😉 ja jsem vazne lajk😂😂😂ae diky moc za komenty😃

protože poradna ničí dlouhé odkazy, tak tu dávám zkrácený:http://dopice.sk/jhRvybíral bych něco z toho.PS: pokud to máš jen na doma, tak je možná 15ka displej zbytečně malá, pokud to nikam nehodláš nosit.

diky moc😃😂