» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku

Dobrý den.chtěl bych si koupit nový notebook pro internet a kancelářské práce.našel jsem si tento:ASUS K501UQ.myslíte že je dobrý hlavně nevím v čem je lepší ten sshd disk oproti klasickému. Jediná podmínka je podsvícená a numericka klávesnice kvůli práci.děkuji za vaše názory

Odpovědi na otázku

Omlouvám se je to tento notebook: ASUS K501UX-DM304T kovový

proč proboha na tohle notes s GeForce GTX 950M? Navíc tam máš ten pitomý SSHD disk... Proč nevezmeš třeba tohle?Acer Aspire V15 (V3-574-711B), černá NX.G1KEC.002 19 990 KčIntel Core i7-5557U (3.1GHz, 3.4GHz TB, HyperThreading); 8GB RAM (DDR3), 15.6" Full HD displej (1920 x 1080 bodů); grafika Intel Iris Graphics; 256GB SSD disk; mechanika DVD±RW; rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HDMI, 3x USB, HD kamera; operační systém Windows 10 Homehttps://www.czc.cz/acer-aspire-v15-v3-574-71...

No já jsem chtěl ten ultrabook protože je tenčí a lehčí.kvůli cestování.jo a chtěl jsem se zeptat v čem je rozdíl ten sshd disk proti klasickému vím že ssd je mnohem rychlejšíJinak hodně notebooku co by se mi líbilo nemá tu numerickou klávesnici je pravda je čísla moc nepotřebuji ale jak se pak píšou to nevím. Ale hlavně je pak ten notebook menší?? Myslím úhlopříčka nechci o moc menší než ten co jsem psal.DVD mechaniku nepoužívám

čísla se píšou tlačítky, co máš š,č,ž atd. akorát přidržíš ještě Shift. Displej pak menší není, jen jsou možná ve stejné velikosti pohodlnější klávesy.SSHD se obecně moc nedoporučuje. SSD je fajn. Pokud chceš ultrabook, tak se určitě najde něco s SSD a grafikou Intel. Já ultrabooky nemám rád - skoro se to nedá opravit ani upgradovat a má to mizerné chlazení jak je to tenoučké.A taky si hlídej, ať to má matný displej, zvláště když je to na cesty.

Díky za rady takže něco s SSDčem stačí mi nějaký malý disk protože moc ne ukládám do pc.mohli by jste mi tu poradit nějaký ten ultrabook jediné co chci aby to nebyl úplně ten malý ale aby měl podsvícení klávesnice