» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku

Dobrý den,hledám notebook kolem 15000. Nejsem velký hráč, ale někdy si zahraju, takže nemusí být extra výkonný. Chtěl bych full HD displej kolem 15 palců a 1TB HDD, ramky min. 4gb. Nechci integrovanou grafickou kartu.S pozdravem, Lukáš Svítil

Odpovědi na otázku

Je úplně jedno, jak často hraješ, ale co chceš hrát (příp. v jaké kvalitě a rozlišení).

Někdy si zahraju combat arms, CS GO, need for speedy a chtěl bych je hrát ve vyšší kvalitě

Tohle ve FHD? Tak to fakt "nemusi byt extra vykonny". :o)))Budete potrebovat aspon GTX960M. Kolik laptopy s ni stoji, to si najdete uz snadno..

Radím ASUS X751LB-TY014H

když víš co chceš, proč si to nenaklikáš na nějakém eshopu? pak si vyber pár modelů a ty sem třeba hoď na porovnání...

Notebook = RLY ? Stolní PC pokud nemáš v plánu cestovat -_-