» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku

Dobrý den, potřebuju poradit. Chtěl bych si koupit notebook ale nevím jaké parametry bych měl vyhledávat.Od notebooku očekávám :-Aby to nebyla ošklivá cihla-Aby zvládal práci v Adobe After Effects a Photoshop-Aby zvládl i nějakou tu hru-Né příliš přehnaná cena-Numerická klávesnice-Pokud možno tak podsvícení na klávesnici (ale to není třeba).

Odpovědi na otázku

A co to je za dotaz,když nenapíšeš ani rozpočet na nbook.Né příliš přehnaná cena?

Vzhledem k tomu že sám si na notebook nevydělám, nanejvýš o prázdninách (je mi 15) a moji rodiče nejsou příliš ochotní do PC investovat takže cena by určitě neměla přesahovat 20 000. Ideálně bych to viděl na 15 000. Preferuji Lenovo nebo Asus, protože s Acerem nebo HP nemám dobré zkušenosti.