Výběr notebooku

Ahoj,chystám se koupit nový laptop. Napíšu vám jaké byly požadavky a potom jeden, který mě zaujal, jen jestli myslíte, že je to dobrá volba, případně doporučíte jiný.Takže bude se jednat o nějaký řekl bych výkonově průměrný laptop - využití na kancelářskou práci, úprava fotek, sem tam nějaké to video, ale nijak závratná kvalita.Požadavky jsou minimálně 15-palcový displej a to dotykový, RAMka buď 6 nebo 8, nebo 4 ale s možností rozšíření v budoucnu, Win 8. Na počítači vůbec nebudu hrát hry, takže se spokojím s nějakou klidně horší GK, dále bude počítač ne moc přenášený, takže mi nezáleží na hmotnosti, výdrži baterky a ani nemusí být nějak extra mechanicky odolný nebo mít kvalitní šasi. Cenově bych se rád vešel někde tak max. do cca 15k. Zaujal mě tento:http://www.alza.cz/asus-vivobook-s500ca-cj00... Splňuje uvedené požadavky a navíc se mi hodně líbí i to, že má navíc i malý SSD disk, což bude jistě znát. Jak jsem ale řekl, pokud znáte lepší volbu, zejména po stránce výkon/cena. Podmínky jsem psal, určitě ale min. ten 15-palec a dotykový. Procesor bych právě rád nějaký min. i3, tady ten má dokonce i5. Harddisk ideálně právě kombinace s SSD, HDD tak velké být nemusí, mám externí. A co není podstatné jsem taky psal.Díky za rady a tipy

Odpovědi na otázku

Na to co chceš mi přijde 4GB ram více než dostatečné, tohle ještě zvaž.Ostatně, to se týká i procesoru. Na tvém místě bych na nich ušetřil (procesor a ram) a šel do lepšího zpracování, nebo prostě ušetřil. SSD je dobrá volba.PrasatkoPee

Však to chápu, tenhle má jen 4GB s možností 8 do budoucna. Ta i5 mě láká, šla by i i3, upravuju občas fotky a mám kvalitní zrcadlovku, takže občas ten výkon potřeba možná je. Ale nechám si doporučit klidně jiný, on ten výběr dotykáčů ale zas tak velký není.

Takže za tu cenu myslíte že to mám objednat? Nebo je nějaká lepší alternativa? Moc se v tomto neorientuji.