Vyber notebooku

Prosil bych o kritiku, rady a zkušenosti. Který z nich zvolit. (Z techto dvou, s acerem mam dobre zkusenosti)

Univerzalni pouziti. Klasicka kancelarska prace, filmy, hudba, hry...(na hry bude směřován taky, ale není to jeho jediné využití....)

5920g
interlink.tsbohemia.cz ...

7720g
interlink.tsbohemia.cz ...

Ma smysl tv tuner? Nebo je to prehnana a zbytecna zalezitost?

Je rozdil v těch optickych mechanikach? HD DVD-ROM drive vs DVD-Super Multi Double Layer

Je velka ztrata nemit v ntb Bluetooth?

Dekuji

Odpovědi na otázku

tak odzadu: BT se hodi, pokud budes chtit vyuzit bezdratove pripojeni telefonu, ext.klavesni a mysi, sluchatek a mnoho dalsiho takze rozhodne doporucuji

TV tunner prijde vhod pokud budes chtit treba nahravat z televize. jestli uz doma neco na prijem digitalni televize mas a budes mit notebook vetsinou doma, tak je to IMHO zbytecne ....

k mechanikam: obe jsou prakticky stejne, jen ta HD-DVD si poradi se ctenim HDDVD medii (obdoba blueray), ale jelikoz HD DVD svuj boj prohralo, nevidim v porizeni teto mechaniky zadne pozitivum - jen ti akorat navysi celkovou cenu.

jestli chces ale hrat i nejake novejsi hry, tak ale doporucim model s GF 8800GT (oproti GS bude rychlejsi ale zaroven bude mit pristroj nizzsi spotrebu)

rozhodne doporucuji zvazit, zda je prednejsi vykon nebo vydrz. v pripade, ze chces taky nejakou vydrz, tak doporucim model se slabsi grafikou

Oba jsou to trochu starsi modely, Acer ma novou radu Gemstone, pokud trvas na tehle znacce tak bych vzal spis 6920G
www.czechcomputer.cz ...
tady je slusny notebookovy forum kde se najdes nazory lidi co tyhle notasy maji
notebooky-forum.notebook.cz ...
jinak Tvtuner - zalezi jestli planujes na notasu sledovat tv. Bluetooth - mas nejake zarizeni ktere bys s jeho pomoci pripojoval k notebooku? Obe tyto zarizeni se daji dokoupit ve forme usb.