Výběr notebooku do 30 tisíc

Chtěl bych koupit notebook pro svého 18-letého syna. Cena do 30tisíc. Znám syn, takže bude notebook určitě používat i ke hraní her. Poraďte, zda preferovat velikost paměti, VGA nebo procesor apod. Případně doporučte typ. Za každou radu předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Mno a preferujes mobilitu a nebo mu bude stat na stole doma? podle toho si zvol 15,4 a nebo 17"(kravu) notebook... mensi asi ne kdyz chce hrat ty hry...
pak se divej na natasy co maj 2Giga ramek.. (nebo 1x1GB, pak si dokoupis dalsi pamet ) mno a co se tyce grafiky tak asi vol neco kde neni integrovana... i kdyz ja si obcas zahraju i na integrovane...
zalezi jak narocne hry chce hrat...