» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku 17" do 34 000,- Kč

Zdravím, hledám výkonný notebook na filmy, office, web, max. cena 34 000,- Kč.Parametry: úhlopříčka 17,3“, FHD (1920 x 1080) IPS matný, procesor čtyř-jádro Kaby Lake i5 nebo i7, SSD 250 GB + HDD 1TB ideálně 7200 otáček, RAM 8 - 16 GB DDR4, Síťová konektivita GLAN + wifi ac, výstupy USB-C a USB 3.0, dobrý by byl i Thunderbolt nebo Display port, DVD vypalovačka, grafika NVIDIA GeForce GTX 1050, klidně bez OS. Co byste vybrali, dík?Mé tipy:1. HP Envy 17-ae102nc - líbí se mi nejvíc, ale procesor i grafika jsou slabší a taky je nejdražší.https://www.czc.cz/hp-envy-17-ae102nc-stribr... 2. ASUS ROG Strix GL753VE - asi nejvýkonnější ze všech a cena je výborná.https://www.czc.cz/asus-rog-strix-gl753ve-ce... 3. Dell Inspiron 17 (5770)https://www.czc.cz/dell-inspiron-17-5770-str...

Odpovědi na otázku

Na co potrebujes dedikovanou grafiku? Na tve potreby staci integrovana.

Rád si připlatím za něco kvalitnějšího.

Do 30,000,- Acer Helios 300, 8gen i7-8750h (6/12 c/t), 16GB, GTX 1050Ti 4GB, 256GB NVMe Intel 600 series + 1TB 5400ot/m. Dobre chlazeni, klavesnice, u mnoha prodejcu herni mys s 5000 DPI za 500,-Jeste bych dokoupil 512GB Samsung 970 Pro jenom na to je nutny cisty install W10 s predinstalovanym NVMe driverem k 970 Pro (migrace Acer W10 image da Intel NVMe ovladac se spatne nastavenou cache). A po odinstallu driveru se tam prdne sracka z Win z 2006.Jedine nahovno Insydeh20 BIOS se zablokovanymi advanced options takze zadnej legacy mode/CSM nehrozi takze ani EUFI install W7 + NVMe + USB3 drivers a nedas to.Takze jedine W8/W10.Za trochu vic se da koupit treba Dell ale jeste musis dokoupit 8GB RAM ale jak je u novych Dellu zvykem, bude kourit na 90C zatimco "levny acer" neda CPU pri 100% pres 80C. Kdyztak jako alternativu bych bral ASUS ROG ale tam u 30a neco K czk musis jeste dokoupit 8GB RAM.

na tyhle účely chtít dedikovanou grafiku a ap. je vyhazování peněz. BTW, tobě se chce někam tahat s tak velkým krámem?