» Poradna » Notebooky

Výběr netbooku do školy

Zdravím,chtěl bych si do školy na psaní zápisků pořídit nějaký netbook s přiměřeným výkonem, malými rozměry pro přenosnost a výdrží alespoň 4-5 hodin. Další využití by bylo pro sledování filmů, procházení webu, apod. Nevylučuji občasné hraní nepříliš náročných her. Rád bych, aby cena nepřesáhla 8 tisíc Kč. Zatím jsem si nějaké netbooky prošel a zalíbil se mi tento:http://www.alza.cz/acer-aspire-one-756-987bc... Přijde mi, že jeho cena je poměrně dobrá vzhledem k jeho výkonu.Co si něm myslíte? Případně mi doporučte nějaký jiný.

Odpovědi na otázku

V této cenové kategorii nečekej výkon ani kvalitu. Web ti na tom pojede. filmy také. Hry ne (jen 10 let staré a to ještě jen některé). A zápisky si na tom stejně dělat nebudeš, na to je lepší papír.