» Poradna » Notebooky

Výběr náhrady za Zephyrus G14

Ahoj, měl jsem Asus Zephyrus G14 s RTX 3060 a 5800hs, bohužel mi byl odcizen, tak teď hledám náhradu. Už nechci nic tak drahého, spíš jen něco na pouštění filmu, brouzdání po netu, YouTube, facebook a podobně. Občas bych si na tom rád pustil Lolko. Prostě jen na takový ty nenáročný věci, doma mám na hraní počítač a tohle bych měl čistě jen na cesty a na práci na cestě. Celkem mě zaujalo toto: https://www.czc.cz/asus-zenbook-13-oled-um32... Jak jsou na tom tyhle notebooky se spolehlivostí?A bude to stačit i na nějaký to občasný lolko? Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

probook/thinkpad s ryzen 5500U a na LOL sa vyser, na hry mas desktop

To lolko je must have požadavek, kolikrát jsem mimo domov pracovně a večer tam nějak zabít musím. Jinak na thinkpady jsem koukal, ale chtěl bych něco elegantnějšího a fakt malinkého, ať se mi to i dobře balí do kufru do letadla

to fakt musim hladat namiesto teba?https://www.youtube.com/watch

Díky, hele jsem ve vlaku a internet tu spíš nefunguje než funguje. To lolko vypadá více než obstojně