» Poradna » Notebooky

Výběr multimediálního notebooku LENOVO

Zdravím! prosím zde všechny přítomné odborníky s dotazem a prosbou o radu s výběrem NTB. Delší dobu vybírám NTB do domácnosti, běžná činnost na PC, filmy, muzika, internet apod. s rozpočtem do 20000,-Kč. a teď mne zaujal a myslím, že by mi plně vyhovoval LENOVO IDEAPAD 520 81bf00118CK:Stylový a výkonný 15.6“ notebook Lenovo IdeaPad řady 520 je vhodný pro všestranné využití. 4jádrový procesor Intel Core i5-8250U (1.6GHz, TB 3.4GHz, HyperThreading), 8GB RAM DDR4, 15.6" IPS Full HD displej, grafika NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5, disky 128GB SSD M.2 PCIe a 1TB HDD, mechanika DVD±RW, Wi-Fi ac, Bluetooth, 3x USB (1x Type-C, 2x 3.0/3.1 Gen 1), HDMI, čtečka paměťových karet, čtečka otisků prstů, HD kamera, kvalitní zvuk ...certifikovaný společností Harman, operační systém Windows 10 Home. Má s tímto zařízením někdo zkušenost, poruchovost, výdrž baterie, značka LENOVO jako taková....Budu rád za každý názor!Vojta

Odpovědi na otázku

Ahoj, ako prvé čo ti poviem že 20 000 czk je podľa mňa moc na to, čo potrebuješ. Ak ti ide skutočne len o filmy, internet a hudbu hľadal by som niečo s veľkým diskom, dobrou životnosťou batérie a podobne. Ak sa pýtaš o radu, odporučím ti jednoznačne MSI. Pri tvojej cenovej kategórií som našiel toto:https://www.alza.cz/msi-gl62Ja a snáď všetci máme vždy notebooky od nich, síce iné cenovo ale značka je značka. Nepoznám snáď človeka čo by mal nejaký problém. Podobný tomuto som objednával nedávno priateľke ktorá potrebuje notebook hlavne na architektúru a 3D modely na čo úplne stačí. Nahimic na zvuk je úplne super, kvalitný obraz a klávesnica.

pokud se na tom nebudou hrát hry, je grafika GeForce či Radeon spíš na škodu a snižuje ti životnost notesu. Pokud na tom hodláš hrát hry, je potřeba s tím počítat a pak zas ten Ideapad nebude dobrá volba.Jak často to hodláš někam nosit? 15ka je na doma celkem malá.