Výběr monitoru

Dobrý den, chci se zeptat jaký byste mi doporučili monitor k novému hernímu počítači, grafika tam bude rtx 2070 a procesor i7-9700. Rozhoduji se mezi těmito dvěma https://www.czc.cz/acer-kg271cbmidpx-gaming-... A https://www.czc.cz/aoc-g2790px-led-monitor-2... Klidně můžete poradit i nějaký jiný ale maximálně za 7000kč.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Oba jsou dobrý, vyber si z těch dvou zmiňovaných.Já bych osobně šel raději do Aceru, protože monitory od nich používáme ve firmě dlouho

Osobně bych nešel do 27" s FHD. Ale to záleží asi na tom, jak daleko máte vy monitor od očí. FHD na 27" mi přijde na hraně, to bych raději volil buď menší monitor, nebo vyšší rozlišení, kde bys bohužel neměl 144Hz.

(Jinak k vašemu dotazu, já bych šel do Aceru asi.

Tyhle dva monitory jsou zcela nepouzitelne TN sracky.Radeji napiste, co po tom monitoru chcete (uhlopricka, rozliseni, Gsync,..).Jinak k takovemu PC by daval smysl monitor za aspon dvojnasobny peniz. Masina nebyla levna, tak abyste z toho aspon neco mel.