» Poradna » Ostatní

Výběr monitoru

Dobrý den, mohu se s vámi poradit ohledně výběru monitoru ? Jedem známý prodává monitor ,, LG FLATRON W2442PA ,, za slušnou cenu. Uvažuji o koupi, jen se chci poradit jestli zde neni nějaky problém který tento monitor má jen ho já nevidím. Monitor bych použival vetšinou ke hrani (csgo) - nejsme nijak naročny.Děkuji

Odpovědi na otázku

Jako, na počítej s tím že je to LCD monitor nikoliv LED, takže budeš mít hodně omezené barvy. Ale jak píšeš že nejsi náročný tak by to nemělo vadit. :)Jinak můžu doporučit tenhle:samsung-s24f350fhuMám ho a jsem maximálně spokojen, barvy, design ale hlavně FreeSync.

Problem je, ze je to TN. Na druhou stranu oficialne podporuje 75Hz, to se v CS:GO hodit muze.Jen pro zajimavost, co ta slusna cena? Aby to nebyla polovina puvodni ceny, protoze za 3k se da koupit novy (se zarukou) a obrazove lepsi kousek. Jestli do litru, tak by se nad tim popremyslet, jako o nouzovce, dalo.