Výběr monitoru

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit, který z těch dvou monitorů si vybrat...jsem dalobyse říct pěvně rozhodnut, že jeden z těchto dvou koupím, jen pořád nevím který. Můžete mi kdyžtak poradit nebo říct svůj názor?

Jedná se o tyto monitory, přidávám sem odkazy:

Samsung 22" T220 černo-rubínový
Nevím proč tam mají 5ms, ale ten co mám vybraný má 2ms a cena 5 419,-

www.samsung.com ...

Acer 21,5" H223HQAbmid černý

www.acer.cz ...

Předem díky za radu a názory.

Tomek

Odpovědi na otázku

Oboje je TN, takze zazraky necekejte, obecne Samsung dela velice kvalitni LCD monitory, s Acery moc zkusenosti nemam...

2ms nebo 5ms? :o)))))))
Skutecne odezvy T220 jsou 9.5 - 17.5ms. Viz http://www.svethardware.cz/art_doc-F95653127FFCD965C... ... . Holt Samsung lze az se mu od huby prasi...