Výběr monitoru

Hoj all . Potřeboval bych trošku poradit nebo spíš zeptat se na Vaše zkušenosti s LCD monitory . Chci si ted nějaký koupit 19" 4:3 nebo 16:9 v ceně do 5500 kč . Chtěl bych ho na net , hry a video . Proto bych rád uvítal vaše názory a rady . Dík všem předem za odpověď

Odpovědi na otázku

Nespravis ziadnu chybu,ak sa pozries resp. kupis nieco od Samsungu.Ja osobne prevadzkujem druhy LCD od Samsungu bez akychkolvek problemov a 2 ks LCD TV Samsung taktiez bez problemov.Samsung je jeden z najvacsich vyrobcov LCD panelov na svete,mimochodom dodava ich aj firme SONY.