Výběr monitoru do práce

Zdravím Vás, chci si do práce koupit dva nové monitory. Vzhledem k tomu, že na monitor hledím každý den 8,5 hodiny krom víkendu. Mohl by mi prosím někdo poradit jaké parametry by měl mít? Mám doma monitor samsung s čidlem osvětlení okolí a podle toho mi koriguje jas monitoru. Je toto ještě dnes funkce, která by měla být nezbytná? Jinak co se nároků týká tak by měl mít FHD rozlišení, vyšší asi nevyužiji. Dále nastavitelnou nohu. Vzhledem k tomu, že do toho nebude investováno moc peněz mělo by to být cenově rozumné. Měl jsem původně vyhlídnutý samsung 24" S24E450B.

Odpovědi na otázku

NEC FE-991SB

my máme u hodně stanic 24ky Dell U2412M:https://lcd-monitory.heureka.cz/dell-u2412m/a jsou fajn. Ale cena už je na tebe možná moc, nevím...