» Poradna » Mobily

Výběr mobilu

AhojUž několik týdnů se pokouším najít nějaký mobil do 8500 Kč, který by mi seděl a z porovnání jsem výběr "zůžil" na 11. Jenomže nevím, který by byl optimální a proto píšu sem. Poradíte mi pls jaký z těchto mobilů by byl "nejlepší"? Jo, moje priority jsou: hlavně foťák, nějaký ten výkon (ne na hraní, ale pro chod systému bez záseků, vím že to je i o odladěnosti systému) a popřípadě dvoudenní výdrž baterie a OLED displej. Předem za jakoukoliv radu nebo doporučení děkuji. Odkaz: https://imgup.cz/images/2020/06/08/Poznamk...

Odpovědi na otázku

u Huawei / Honor si zjisti, jak je to s Google službami kvůli tomu US embargu. Stávajících telefonů v prodeji se to možná ještě nedotklo, ale člověk nikdy neví...

Řekni mi pls proč si myslíš, že někdo z nás bude vědět, jaký telefon by byl "nejlepší" pro tebe. Výběr si budeš muset "zůžit" sám. Nebo zúžit.

onezoom

Pokud tě zajímá foťák, tak na Xiaomi rovnou zapomeň. Přes den fotí sice krásně, ale jakmile se sešeří, tak nevyfotíš nic.Na tvým místě bych začal tím, že bych skouknul recenze na foťáky těch samsungů