Výběr miniPC k TV samsung 55 (ZOTAC ZBOX HD-ID41

Zdravím všechny.
Provozuji TV SAMSUNG 55inch se starším vyřazeným kancelářským PC s doplněnou grafikou RADEON 5450 (s HDMI výstupem), 2GB RAM a novým 500GB diskem. Procesor je Intel Pentium 4 na 3GHz.
Výkon PC BOHATĚ vyhovuje, všechno přehraje, nic se necuká.
Problém - elektrický příkon!
PC jede od rána do pozdních nočních hodin, někdy nonstop. Přemýšlím o náhradě něčím malým, s minimální spotřebou, co umístím za TV. Není potřeba, aby to mělo mechaniku, stejně se k tomu nedostanu.
Uvažuji o ZOTAC ZBOX HD-ID41, mají to třeba na ALZE. Dal bych tam 4GB RAM, 64GB SSD disk a externí USB HDD na data.
Napadá někoho z Vás jiné PC vhodné pro skryté umístění s dostatečným výkonem na multimedia s výstupem HDMI 1080p?

Odpovědi na otázku

Lepší řešení je Xtreamer Ultra, má v sobě infra a jde zapnout dálkovým ovladačem, to ZOTAC neumí.