» Poradna » Notebooky

Výběr mezi dvěmi konfiguracemi tabletu 2v1

Dobrý den,vybírám tablet 2v1 a už mám dva finalisty. Jen nevím, který z nich vybrat. Vypsal jsem specifikace ve kterých se modely liší. Procesor (Intel Atom x5-Z8300) , obrazovka (25,7cm, 1 280 x 800, WLED) atd. jsou stejné (níže přiloženy odkazy na modely).Tablet budu používat především na Office práci, filmy, hudbu a brouzdání po internetu.Ze zkušenosti vím, že více RAM je lepší, ale taky vystačit si jen s 64GB ROM je těžké (obzvláště když systém s aktualizacemi roste jak z vody).1. Model (http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp)OS: Windows 10 Home (64-bit)RAM: 2GBROM 32GB eMMC SSD + 500GB HDD2. Model (http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp)OS Windows 10 Pro (64-bit)RAM: 4GBROM: 64 eMMC SSDJinak jsem uvažoval i nad ASUS Transformer book T100HA, ale nemá dostatek režimů stání (např.: stan nebo režim s obrácenou obrazovkou). Prosím o radu, který z nich vybrat popřípadě jiné modely ve stejné konfiguraci a ceně.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Záleží jak náročné aplikace budeš spouštět, určitě bych ale brala ten s 4gb ram.