Výběr mezi 2 sestavami

Zdravím, vím že podobných dotazů je tu plno. Ale jde mi spíš o různé názory a popřípadě připomínky ke předběžně složeným PC sestavám.Finanční limit by měl být kolem 26k. Předem díky :)1: https://www.czc.cz/6ucnbvpv52jh98j1291ahv779... 2: https://www.czc.cz/deccb19hmsime94cjt8ett3m4...

Odpovědi na otázku

1 není veřejná2 může být, měnil bych jen věci dle osobní preference. Složené to je ale dobře.

Už by měla být veřejná. A díky za názor :)

ta 1 od Destiniho je hrozná splácanina. To nechcete. Ani tam nejde využít přetaktování odemčeného procesoru, když je tam B150 deska. A to nemluvím o tom, že je to žalostná deska, pro PC za tyto peníze.

Tu 2. proč ne, jen bych asi vyměnil ramku z kingstona na crucial, a možná rovnou 1x16GB modul. Deska zvládne 64GB ram, za pár let se to bude hodit.1. sestava není veřejná

Díky, podívám se na to :)

nejak sem enpochopil proc mas k lepsimu CPU horsi grafiku a jeste za vetsi penize

Předpokládám že je to k té první sestavě. Mno seskládal mi to tak známej, tak jsem chcel jen vědět názor :) už tak nějak vím že se budu držet té druhé sestavy :)

známej tu první sestavu seskládal úplně blbě, pro K procesor jsou Z desky, aby se mohl taktovat, horší grafika, horší SSD a tak dále

Tak jsem tedy tu první sestavu radši smazal :D díky za názory

Ještě mě tak napadá, vyplatí se 240 GB SSD nebo se bohatě stačí 120? Jo a ještě dokoupit či nedokoupit větráky do case? To asi tak bude vše :)

Zda ho využijete musíte vědět vy. Já osobně bych bral to 240 a více. Třeba MX300 má 275GB. Byť ho někdo bere jako ssd nižší třídy, což vlastně je. Co se ventilátorů týče, tak min jeden dopředu a jeden dozadu. Oba 120mm. Osobně dopředu dávám dva, jeden pro disky a druhý táhne vzduch case. Dozadu potom jeden. Jde prostě o to aby se tam hýbal vzduch.Takže zjistěte, zda se vámi vybraná skříň už dodává s větráky, případně kolika, a dokupte, pokud je třeba.

Děkuji za cenné rady, to by snad už mělo být vše co potřebuji vědět