» Poradna » Mobily

Výběr levné akční kamery

Dobrý den, sháním lev OÚ akční kameru okolo 1500-2000,- jakou lze v této cenové kategorii doporučit ? Co třeba niceboy vega https://m.heureka.cz/digitalni-kamery/niceboy-... Video je pro soukromé účely díky

Odpovědi na otázku

Obraz 1080p 30 fps a bez stabilizácie sa trasie ako houno

Také se a takové peníze nečekám zázraky,ale kamarád má kamerou v podobné cenové kategorii a pro mě nataci dobře. Ale jeho model se již neprodává

To už bych si radši připlatil 500Kč a koupil lamax x7.1 s 60fps při fullhd.

Sice je to nižší kvalita,ale co nastavení 720p na 60fps ?

720p už je na dnešní dobu málo a nechápu proč kupovat 720p/60fps když můžeš mít za o trochu víc peněz 1080p/60fps.