Výběr komunikátoru...

Zdravím. Potřeboval bych poradit s výběrem komunikátoru - mobilu. Přecházím z PLAM PRO.

Požadavky na HW:
- QWERTZ(Y) HW klávesnice (může být výsuvná) - pohodlné psaní (obsahující navigační tlačítko)
- displej dobře čitelný v prostředí slunečního světla (asi matný? - to jsem na mobilu neviděl)
- displej 65K barev minimum, 2,6" minimum
- GSM, GPS, EDGE, 3G, BT, FM rádio, WI-FI
- baterie s výdrží 24H při neustále puštěné alespoň jedné aplikaci (ICQ) a 8H práce s mobilem (svítí displej)
- konektor micro nebo mini USB
- připojení jako MASS STORAGE
- 3,5mm JACK na sluchátka
- váha do 200G, rozměry tak aby se vešel do kapsy od kalhot
- HW klávesy pro ovládání hlasitosti
- alespoň 8 stupňů pro nastavení podsvícení (aby v noci neoslňovalo)

Požadavky na SW:
- Multitaking
- podpora či emulace JavaMobile
- kancelářský editor a čtečka (TXT, WORD, EXCEL...)
- instalace SW jde i jinak než přes oficiální kanály (MarketPlace)

Možnost doinstalovat:
- ICQ
- Jabber
- Facebook
- Opera
- Google Maps
- něco jako SMS unAccent
- čtečku E-BOOK

Cena do 20KKč, dostupnost Y2010

Nacházím různé komunikátory, ale každému něco chybí.

Odpovědi na otázku

O tomto HTCčku přemýšlím, jen se bojím toho, aby byl displej dostatečně čitelný obez odlesků Rád si sednu na Sluníčko (resp. pod Sluneční paprsky dopadající na naši planetu) a čtu si když je volný chvíle. Nerad se ale vidím v telefonu jak v zrcadle. Na notebooku jsem pořídil matný displej, ale na mobilu je to problém.

Mám Touch 2 a problém s odlesky sluníčka nemám (asi protože ho venku moc nepoužívám ),pokud se zvýší jas,tak by to mělo bejt ok,jinak se prodává antireflexní folie na dislej,ale nemám s ní zkušenosti.