» Poradna » Ostatní

Výběr IP kamera WiFi

Dobrý den, jdu pro radu na výběr IP kamery (připojení pouze přes WiFi), kamera bude sledovat pohyb v bytě, potřebujeme mít vzdálený přístup přes nějakou aplikaci, možnost ukládání záznamu na SD kartu (pro pozdější shlédnutí) nebo nevím jaké úložiště (cloud placené úložiště nemáme), detekce zvuku/pohybu, noční vidění, nejlépe oboustranný přenos zvuku. Instalaci a nastavení, které zvládne laik, včetně ovládání - aplikace nejlépe CZ. Cenově do dvou tisíc? Cz aplikaci má údajně jen d-link, ale nevím, koukali jsme, kamerek je stovky a nevíme kterou pro spokojenost a účinnost vybrat Moc děkujeme za případné rady

Odpovědi na otázku

Bude stačit statická a nebo chcete otočnou?

myslím že statická, bude v rohu na polici v pokoji :)

děkuji - ali nechceme :)

Důvod?

Jsou to šmejdy?

A když si to tam objedná český obchod a jen si přirazí svých sto procent, tak to jako nějak vylepší? Je to v drtivé většině zcela identický produkt.

No, já jsem neměl na mysli přeprodejce čínských šmejdů u nás, ale rozdíl mezi čínským noname a značkovým výrobkem

Navíc když koupíš v českým eshopu, tak máš 14 dní na vrácení a 2 roky záruku.

A ty kamery D-link dělají kde myslíš? Já mám nějakou obyč za cca 18 dolarů, šlape už přes rok. Měla 3 měsíce cloud zdarma, pak jsem si doplatil na rok a vychází to cca 100 Kč na měsíc, když nahrává jen pohyb a ne i když se nic neděje. Teď jsem si objednal tu samou druhou

Další co nechápe rozdíl mezi značkovým výrobkem a noname šmejdem...

Stačí starší typ telefonu s Androidem, WiFi připojení a nainstalovaný program Security Camera CZ. Sám to používám a jsem naprosto spokojen.

tp link tapo c200-možnost ukládat na sd-360-detekce má celkem dost nastavitelné-noční vidění-dvoucestné audio-spousta dalších možností nastavení

Zdravím. Nevím jestli to ještě pomůže, ale třeba ano. Před pár měsíci jsem také hledal nějakou Wi-fi kameru a když jsem se na internetu díval po nějakých radách, tak se mi podařilo narazit na tento článek: https://www.ifaster.cz/wi-fi-kamery/ Zkuste mrknout, myslím si, že tam mají docela užitečné tipy.

Děkuji, máme již dvě kamery, skvěle se jedná osvědčila tak jsme přikoupili druhou, má českou aplikaci a snadné ovládání od tp-link