» Poradna » Ostatní

Výběr herních sluchátek

Dobrý den, hledám herní sluchátka, ale jelikož si chci vybrat správně, chtěl bych dostat nějaké tipy. Chtěl bych aby byly kvalitou podobné jako "HyperX Cloud Flight" ale na těchto sluchatkach se mi nelíbí ten plast, a že mají mikrofon, vím že se dá mikrofon sundat, ale přijde mi zbytečné připlácet si za něco co nevyužiju. Takže bych chtěl aby byly: bezdrátové, ale kabel by se tam dal přidělat, aby byly plasty kvalitnější než u zmíněných sluchátek, aby byly přes uši a aby neměli mikrofon. Cena tak do 3 500 Kč. Vím že za tuto cenu nebudou nějaké ultimátní sluchátka, ale já takové ani nepotřebuji. Děkuji za jakékoli tipy, nebo rady.

Odpovědi na otázku

Herní sluchátka bez mikrofonu?

Neni potreba mikrofon? V tom pripade radim podivat so po necem, kde neni slovo herni. A idealne si nekde v obchode sluchatka vyzkouset, kazdemu sedne neco jineho (at zvukove, tak konstrukci).A jeste - za mikrofon se priplaci daleko mene nez za bezdratovost.

Nevím o sluchátkách označovaných jako "herní", co nemají mikrofon. Upřímně řečeno, proč vlastně chceš "herní"? Můžeš si přece koupit "normální" sluchátka od firem, co se výrobou sluchátek zabývají dávno - AKG, Sennheiser, Beyerdynamic, Koss, Audio-Technica, možná i JBL, Sony..

tak hlavně pokud scháníš HERNÍ sluchátka tak určitě ne bezdrátový 😂 a za mě můžu doporučit tyhle: https://www.czc.cz/logitech-g332-cerna/25422... 👍 mam je už skoro rok a jsou fakt super 👍 a mikrofon se dá řekněme zaklopit až úplně ke sluchátkům takže ani nepřekáží ve výhledu a také je v tento moment vypnutý 😁👍