Výběr graf.karty mezi několika typy.Zkušenosti vaše

Zdravím,mám na výběr z několika karet a nemohu se rozhodnout.Stanovil jsem si hranici cca 5000kč a dostal ny výběr toto:ATI Radeon X800 GTO 256MB PCI-E, TV-out, DVI-I,PCI-ExpressGainward GeForce 6600GT PCIe, 256MB, VIVO, DVI, DetailSapphire Atlantis ATI Radeon X800 GTO 256MB, PCI-EGigabyte GeForce 6600GT Turbo ForceNemohu se rozhodnout mezi kterou.Potřebuji to hlavně na práci s grafickými aplikacemi a na projektování dat.modelů ale občas si rád zahraji i věci typu Call of Duty,Domm3 ci far Cry Nebo Half-life..Moje konfigurace je AMD Athlon 64 3200+ Venice Box, MB MSI K8N Neo4-FI, nForce4,skt.939,PCIe,GbE,FrWr , 2 x 512MB DDR400 Blitz a Seagate160GB,ST3160812AS,SATA-II 3G,8MB,7200.9r-5Rmohli byjste napsat své zkušenosti a doporučení?díky moc za velikoou pomoc

Odpovědi na otázku

No ja mám doma 6600GT a je to pomerne dobra karta, porad na ni vsechno jde,ale uz trochu starne X800GT je malinko vykonnejsí obdoba 6600GT. No nevim kterou bych bral.. ATI i NVIDIA mají v necem klady a zapory. 6600GT ma + v tom, ze podporuje SM 3,0 narozdil od x800GT. Ale ATI ma pry zase lepsi obraz pri prehravani videa. No takze bych od ATI vzal: Sapphire Atlantis ATI Radeon X800 GTO 256MB, PCI-E a od Nvidie: Gainward GeForce 6600GT PCIe, 256MB, VIVO, DVI, Detail. Vybral bych z tehle dvou, ale zalezi na tom co ti vic vyhovuje..http://www.pctuning.cz/index.php 4&limit=1&limitstart=11Podivej se sem a rozhodni se....

Z vyse uvedenych doporocuji X800 GTO, 256 MB od Sapphire.