Výběr grafiky, možno 1050ti ?

Zdravím, Chtěla jsem se zeptat. Mám doma pc sestavu:CPU: I5 750 4x 2,7 MB: H55-GD65SSD 128HDD 500Zdroj 400wGPU: nevím ale pamatuje ještě žižku králem (512mb).Ram 8GB DDR3Chtěla bych do ní pořídit silnější GPU, je možné, aby utáhla GTX1050ti? 2-4 gb?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Proc chcete porizovat silnejsi grafiku? Do tehle sestavy jsou to penize vyhozene oknem.

Tak to zase úplně ne. Určitě to pomůže a umožní to hrát hry, které na stávající sestavě nejdou. Ale je fak, že bude grafika brzděna. Takže dnes koupit klidně grafiku, a šetřít na zbytek nové sestavy.

A kolik, kterych her a jak.. Jsou to vyhozene penize, ktere by bylo lepsi rovnou venovat na tu novou sestavu, do ktere pak prijde stejne jina grafika.Ale zaklad je proste napsat, k cemu ta sestava ma slouzit a co ma byt cilem vymeny GK.

Všechny hry. Spustí pak na tom všechny hry, které jsou na trhu. Třeba na Low, kde by měl s lepším CPU Medium, nebo High, ale půjde to.

Mám to jen na občasné hraní, spíše jako mediální pc. Hraju serie her TES, Heroes (Ale Heroes VI + VII mi to jdou v hrozný kvalitě)Není to dělaný jako herní, časem budu chtít vyměnit komplet, ale teď tam brzdí grafika (HD 4350 512mb DDR3). SSD je tam docela nový s win 10

skus RX 570 a dostanes este dve hry zdarma k tomu

je lacinejsi a vykonnejsi jako 1050ti

Vzhledem k tomu, že jste neuvedla jaký máte zdroj, tak bych raději doporučil např. něco takového: https://pc.bazos.cz/inzerat/101415988/SAPPHIR... Sice to není žádné herní dělo, ale pokud uvážím výkon a stáří zbytku Vaší sestavy, tak bych nic nového nebo o moc silnějšího ani nedoporučil. Není to špatná volba ani vzhledem k tomu, že nemá moc velký požadavek na zdroj.

Jaký zdroj myslím značku zdroje, takže raději podhodnocuji, Některé značky nejsou moc kvalitní.

Samozřejmě můžeš pořídit 1050ti 4GB. Dle toho jaké hry hraješ bude dostačující s velmi nízkou spotřebou. Stejně to nakonec skončí na 1070 z bazaru.

1050ti je dosť draha a tu by som určite nekupoval do tak starej zostavy... Kúp nejakú z bazáru.. Mam ten istý procesor, čiže aj podobný zvyšok zostavy a mam 660ti...čiže doporučujem takú nejakú akú mám ja pripadne nejakú 750ti alebo 960 a zahras si na tom v pohode aj dnešné hry na slabších detailoch... Ale určite by som nekupoval novú kartu, to sa neoplatí