Výběr grafiky ke starší základní desce

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda na tuto http://www.asus.com/cz/Motherboards/P5SD2X/ základní desku ještě dnes vůbec seženu grafickou kartu? Pokud ano mohli byste mi poradit jakou koupit ? Samozřejmě co nejlevnější a upřednostňuji Nvidii. Ještě snad dodám, že v pc je zdroj 350 w. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Ke své základní desce máš manuál, která ti poví jaký slot na grafiku má, viz PDF.Co rozhoduje o typu / výkonu karty je především CPU a to jsi zatajil.

... , který ...

Tam by měl být PCI-E, takže asi žádný problém. Jaký tam máte procesor?

Procesor je tam Intel pentium 4 3.2 Ghz