Výběr grafické karty

hledám nějakou grafiku na fm 6 apex a rád bych aby zvládla i horizon 3. mám počkat nebo jakou mám koupit ?

Odpovědi na otázku

Počkej, zeptám se své křišťálové koule.Tak nic, ji to nezajímá někdo jako ty, kdo neumí ani napsat rozpočet. Sry.

tak 5 000

Počkej na GTX1060 a pak kdyžtak koupíš 960 nebo bazarovou 970, těch se bude dost lidí zbavovat, včetně mě.

Pokud jen trochu můžeš počkat, tak počkej... aktuálně je nejblbější doba na koupi grafiky... nVidia vydává svoje high-endy a AMD vydá svůj mid-end...

dík

Takže čekejte 10 světelných let, 10 let navíc. Ono se něco najde.

Proč zakládáš nové téma?http://www.zive.cz/poradna/forza-6-apex-na-a...

Protože je to trollovská zrůda? Není první...Všem doporučuji NEKRMIT.

Pokud chcete kupovat grafiku, první co je důležité je zbytek sestavy. Pokud neznáme váš procesor a ostatní HW, je to jako by jste se zeptal - "sháním kola na auto"..