» Poradna » Ostatní

Výběr gps navigací

Dobrý denPotřeboval bych vybrat nějakou gps.Asi před 2 rokama jsem si koupil gps navigaci TomTom Start 25 Europe LIFETIME A vůbec nejsem s touto navigací spokojen sama se nastavuje nesmyslně hlasatelka z gps občas žvatlá hovadiny a čte jeďte do leva když mám jet doprava. Tudiž si chci koupit novou gps navigaci ale která by nic z toho co jsem vypsal nedělala.Cena je mi volná.

Odpovědi na otázku

ak teda skutočne trváš na navi:http://www.prestigio.com/catalogue/Navigators/GeoV... mne úplne postačuje sygic v mobile a to jazdím po celej európe

Představoval jsem si víc navigaci než tablet

nuž voľba je na tebe ak trváš na "klasike"

my jsme ve firmě spokojeni s navigacemi Garmin - máme jich většinu taky Lifetime, nedávno jsme do nového auta kupovali další a zase Garmin. A nevím o tom, že by to dělalo něco z toho na co si stěžuješ.

Mám taky Garmina a spokojenost. Samozřejmě záleží hlavně na aktuálnosti map, věděl jsem o jednom místě v Brně které neměli dost dlouho aktualizované a navigovalo to špatně. Borci z Brna to tam ale asi znajó, tak to nikdo nenahlásil Jinak bez Lifetime nemá Garmin význam. Garmina už teď tahám jen na delší cesty, po česku mi stačí MapFactor s OpenStreet mapami.

Je fakt, že TomTom už není to co býval - nejlepší navigace. Ale mám ještě starý TomTom GO510 a nic z toho co popisuješ se neděje.... Je fakt že to používán (s nejnovější aktualizací map) jen na delší trasy do Německa a Francie, jinak po republice, na Slovensko a do Polska jezdím s phabletem Lenovo A880 se Sygicem a jsem taky spokojen.

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Garmin 2595 Lifetime ;)

Jakýkoli Garmin Lifetime,mám 5 let a spokojenost

doporučuju Navon N760... budeš spokojenej