Vyber domaciho kina

dobry den
chtel bych koupit rodicum domaci kino ale mel bych par dotazu.

1) kdyz ma domaci kino LAN tak je to pouze na pripojeni k internetu (youtube) nebo by to zvladlo prehrat i film z nazdileneho HD?
2) pokud domaci kino nepodporuje MKV tak do jakeho formatu by bylo nejlepsi film v HD prekonvertovat?

chtel jsem koupit LG HB405SU ale buhuzel uz neni nikde k sehnani

chtel bych jit tak do max 7k

pozaduji DVD,USB,AVI,5.1 a popripade i MKV ale ten jsem jeste u domaciho kina bez Blu-ray nevidel

jde mi o to aby to melo lepsi zvuk nez z televize prehravalo to filmy jak v avi tak v HD z flesky a externiho HD

predem dekuji za rady a navrhy

Odpovědi na otázku

Po LAn to umí většinu přehrát videa nebo sdílet multimediální soubory pomocí DLNA serveru...tak buď to NAS anebo sdílet z PC
Jde o to jaká je TV.. pokud by to neumělo MKV tak pak vklidu DivX/XviD.
Ale bacha to kino pak nemusí umět ani avi soubory v HD

Jak tomu mám rozumět..jakože do toho hodláš dát 7 tis... a co třrba tohle jen rychlý náhodný tip
http://www.alza.cz/philips-hts3541-d272188.htm...

Jen tento asi neumí DLNA

Tvoji rodicia urcite neocenia ak im pribudne na stole dalsie dialkove ovladanie, pricom programy na TVP budu musiet prepinat jednym a zvuk nastavovat druhym dialkovym ovladanim.

tak koupí za pár korun DO univerzál.. klidně z LIDLU mám ho doma a není co řešit a když si pouštějí filmy tak si tv tuner nepotřebují,ale jinak ano u toho to trochu problém bude

krome par veci mi jde predevsim o to abych na tom mohl pustit film v HD...

a to bud ze bych ho vypalil na dvouvrstve dvd v MKV nebo ho pustil pres nazdilenej HDD (vlastne bych ho nejspis mohl pustit rovnou pres ex. hd ktery by byl propojen pres USB ne?)

prave se mi moc nechce prevadet film z mkv do jineho formatu a to z duvodu:
1) ze to "chvili" trva
2) kvuli posunu zvukove stopy
3) a jako pro hd filmy se mi zda MKV nej

Jen tak na okraj.já mám TV Panasonic a ta nějak MKV umět má,ale ne vždy to jde stačí jednoduchý trik se změnou kontejneru na .m2ts a je vyhráno.
Jinak MKV je jasná volba navíc v tom kontejneru stáhneš filmy na netu.
No a musí to být notně domácí kino? a ne např. přehrávač + reciever..já vím trochu víc peněz.
Ale určo se něco takového najde.A ano z ext.HDD to je nej

no co přidat trochu korun a koupit tohle ?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp...

to uz je moc... na to nemam
a rozhodne bych chtel 5.1

A k tomu něco jako třeba tohle
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp...
nebo to chce vše v jednom..to potom stejně nic nebude za ty peníze

1) http://domaci-kina.heureka.cz/philips-hts3541/...
MKV,lan? wifi?

2) http://domaci-kina.heureka.cz/panasonic-sc-btt270epk/...
MKV,snad to ma i wi-fi ale nepochopil sem co to pres ni umi

3) http://www.mall.cz/domaci-kino-blu-ray/panas... ...
DLNA,wifi,DIVX HD, MKV,LAN,asi youtube,FM

4) http://domaci-kina.heureka.cz/samsung-ht-bd1250/...
WiFi-ready,proc to ma wifi ready kdyz to nepodporuje dlna a ani netcast

5) http://domaci-kina.heureka.cz/samsung-ht-d5100/...
mkv,wifi,DLNa

tak sem to vse nak zvazil a na 90% jdu do c. (3)

kdyztak se ktomu jeste nejak vyjadrete... at neudelam ve spechu jeste nejakou blbost
hlavne to musi mit 5.1,MKV,USB,a to DLNa se mi taky pres wi-fi zamlouva
jinak vsem diky za info a ja se budu modlit aby to meli a do vanoc poslali

prosim Vas ma to youtube? nebo ta wifi a lan je jen pro DLNA?

dobry vecer
prosim Vas HELP !

to kino uz je doma... vse ok az na jednu vec a to DLNA
kdyz sem to skousel poprvi s wmp tak sem prehral aspon AVI a tet kdyz sem tam chtel rozjet m2ts protoze mkv nejde a ono mi zniceho nic nejde prehrat vubec nic (tedy zadny video) ale pritom kdyz nasdilim hudbu tak jde ok

os: win 7
programy: WMP + Tversity
DK:http://domaci-kina.heureka.cz/panasonic-sc-btt270epk/...

predem diky

jo jeste neco...

v DK vsechny soubory vidim (i co to nepodporuje) ale kdyz ho chci spustit tak to napise "cannot play" (to je predpokladam u souboru ktery dk nepodporuje) nebo neco ve smyslu at nastavim v nastaveni sit (to by melo byt u tech formatu co to podpruje)

skousel sem i PS3ms

jak to připojuješ přes WIFI? to není pro DLNA vhodné,zapoj to přes LAN.
V PS si nasdílej do složky jen něco málo filmů. Pak dlouho trvá než se to načte a server občas spadne.
V PS3 neuuvidíš všechny soubory ve složce,jen ty podporovanéa nebo ty co to umí transkodovat.Já ho používám s TV panasoconic a velmi úspěšně.U většiny MKV musím změnit kontejner na m2ts a pak je to v poho vai zvládá všechny i ve vysokém rozlišení.

sem z5

pripojuji to jedine pres lan
problem je v tom ze to neprehraje zadne video pritom muziku obrazky to prehraje

je mi ale divne ze to zniceho nic neprehraje filmy (kdyz sem to skousel par dni po vanocich tak to aspon .avi vzalo)