Výběr Chladiče CPU + Ventilátory

Caute, chci si kupovat nový chladič a ventilátory k PC protože ty co mám nyní jsou příliš hlučné, zatím jsem vybral toto: https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htmmoje MB: ASUS TUF B450-PRO GAMINGCase: NZXT H510Procesor: Ryzen 5 3600Ventilátory budou asi okay, ale co chladič, dobrá volba? Bude dostatečný v případě budoucího upgradu na výkonější CPU?+ schválně jsem vybral RGB abych trochu rozzařil PC, bude tohle stačit pro kompletní zapojení a zprovoznění do PC včetně RGB? Nebo musím mít ještě nějaký další hardware na kontrolu RGB? Ty ventilátory to je nějaký kit kde už je nějaký hardware pro RGB.Děkuji za rady :)

Odpovědi na otázku

https://www.zive.cz/Túžiš po zamknutí oboch vlákien?Nechápem ľudí, ktorí musia mať kolotočiarsky (ako to nazval asi Hloupý Honza) PC. Ja by som šiel do Fery. Má limit 180 W, takže dobrý aj na Ryzen 9.

s tym si tu bol vcera. Vyprdni sa na kolotocarske osvetlenie, kup vsetko noctua popripajaj ich na dosku, bude to tiche a paradne chladit.

Arctic Freezer 34