» Poradna » Mobily

Výběr bluetooth reproduktoru do 4000,- kč

Krásný letní den všem!Ano, já vím, že většina mých dotazů sem obsahuje věty jako "Jak vybrat ___ ?" "Nevíte, jak je to s ___?" "a podle čeho se řídit?", nicméně jsem v elektronice opravdu dřevo a parametry nejsou všechno. Chci znát názor uživatelů, kteří mají s danými produkty zkušenosti a ví, co říkají. Díky za pochopení.Jde o to, že bych rád upgradoval z repráčku Lamax Beat Street ST-1 na novější model, jelikož chci kvalitnější zvuk, basy, voděodolnost a odolnost jako takovou. Co jsem se tak díval na recenze, tak nejkvalitnější značka je JBL (a já souhlasím). Kamarád má model Charge 4 Xtreme a zvuk je krásně čistý, hlasitý a možnost powerbanky má něco do sebe. Výdrž je dlouhá, ovšem stejně tak nabíjení. Já tento model však nechci, jelikož i přes klady je na mě reprák poměrně velký a drahý, chtěl bych tedy něco menšího, skladnějšího, levnějšího.Hledal jsem, pátral jsem a asi už mám jasno. JBL Charge 3. Za tu cenu si myslím, že je to ideální volba, která nezklame a vydrží. Co myslíte Vy? Jaký bluetooth reproduktor byste mi doporučili? A podle čeho případně vybrat? Má tady někdo s repráky od různých značek zkušenosti?S reprákem bych cestoval, pouštěl hudbu u bazénu, doma, ve škole.. zkrátka všude.Díky za každou radu, každý tip a užívejte léto!

Odpovědi na otázku

Pokud máte možnost vyzkoušet někde v prodejně, poslechněte si Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II. Kolega ho má a zvuk je fakt luxusní i při větším zesílení. Tahle verze se dá koupit i do zmiňovaného limitu 4.000 (ta první stála 5-5.500).

Super, další osel s reprákem na ulici

Pokud má rozum, na místa typu ulice, koupák apod. to tahat nebude. Přeci jen 4 tácky nejsou až tak málo, aby riskoval, že mu to někdo šlohne nebo rozmlátí.

Co myslíte Vy? Jaký bluetooth reproduktor byste mi doporučili? A podle čeho případně vybrat? Má tady někdo s repráky od různých značek zkušenosti?Uvědomuješ si, že převážná většina má zkušenost s jednou, max. dvěma značkami/modely a pokud jsou spokojeni, tak ti budou doporučovat do krve ten svůj, protože je nej nej nej? Musíš si prostě vybrat podle testů, komentářů (nejlépe víc značek/modelů), jít do kšeftu, na mobilu mít nahrané to, co máš odposlouchané, a tam vyzkoušet a vybrat.

JLB Charge 3 jsem po prostudování několika recenzí koupil a výsledek předčil má očekávání. Je to super volba, za 3 tisíce super zařízení

Já mám zkušenosti jenom s reprákem od lamaxu. Mám už ho delší dobu a zatím mi naprosto vyhovuje. Jednou jsem akorát měl půjčené jbl a hrálo dobře. Jenže přesný model nevím, ale mám pocit, že to bylo něco za víc než 4000Kč. Jak už tu někdo píše, nejlepší je to někde vyzkoušet.

No jasně, těma modrejma knoflíkama se zapíná BT, takže to má vlastně Dual BT

Moc netuším na co reaguješ. Já jsem o žádných knoflíkách nepsal.