» Poradna » Notebooky

Výběr asi-herního ntb s jednokabelovým připojením na stole

Dobrý den, rád bych vybral nějaký notebook na práci a občasné hraní + jednoduchý cad/ai, měl jsem vyhlídnutý DELL G5 15 ale tam nedávno přestali prodávat levnější varianty s thunderboltem :D požadavky jsou samostatnej grafickej čip (ale rtx opravnu nepotřebuju ani nechci :D) a to, abych pomocí 1 kabelu mohl připojit dva 1080p monitory klávesku a myš (jestli to jde bez thunderboltu nevím :D)rozpočet kolem 30 tisícDěkuji ;)

Odpovědi na otázku

Záleží na spotřebě počítače, monitor přes usb obvykle utáhne max 65W.