» Poradna » Mobily

Výběr 43" UHD TV LG nebo SONY

Zdravím! Vybírám 43" UHD TV. Mám v zorném poli: 43"UHD TV LG 43UM7100P nebo LG 43UM7450P, versus 43" UHD TV Sony Bravia KD-43XG8096 nebo Sony Bravia KD-43XG8396. Sledování TV i z boku.Poraďte, prosím, kterou si vybrat ke koupi.Děkuji za info.

Odpovědi na otázku

Nejlepší je, když půjdeš do obchodu,kde je maji obě puštěné a sam si je porovnas. Tohle je nejlepší způsob. Mam LG, systém a ovládání ok,ale panel jsem viděl uz lepší,ale za tu cenu jsem lepší nesehnal.Jinak 4k tv nikdy.

Pozor na švindlpanel 4k u LG, i když u 43" je to možná jedno. Sony má výhodu v Androidu a tím třeba používání KODI atd.

Myslím tím u LG tzv. 4k panel RGBW do levnějších TV.